Nové produkty Siemens ve výuce

1904 SiemensDne 11. 4. 2019 navštívil naši školu zástupce firmy SIEMENS, který nás seznámil s novými produkty firmy,

které jsou aktuálně zařazovány do výuky na naší škole. Vzhledem k rozvíjející se spolupráci s firmou SIEMENS, která je naším partnerem, v prostorách naší školy uspořádáme letní akademii. Na tuto akci pozveme i Střední průmyslovou školu Kutná Hora a Střední průmyslovou školu Čáslav.

Kontakty

Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště řemesel Kutná Hora

Čáslavská 202, 284 01 Kutná Hora

Elektronická podatelna: sockhkr-s.cz

Telefon: +420 327 533 411
Fax: +420 327 513 261

Email: infososkh.cz

 

Ruku v ruce s praxí

Našim žákům zajišťujeme teoretickou výuku i odborný výcvik. Velkou výhodou naší školy je spojení maturitních, učebních a nástavbových oborů do jednoho celku. Žák, který si ukousl velké sousto a nestačí na náročné maturitní studium, může bez problémů přejít do oboru s výučním listem. Naopak vyučení, kteří chtějí získat i maturitu, mohou u nás pokračovat v nástavbovém studiu.

©2019 SOŠ a SOU řemesel Kutná Hora. All Rights Reserved.

Search