AVANTGARDA 2019 – Lysá n.L. téma „HIPPIES“

1904 AvantV pátek- 12.4.2019 jsme s děvčaty Dominikou Rouskovou (kadeřnice-druhý ročník) a Markétou Šídlovou (kosmetička- druhý ročník)  zabojovaly v soutěži

na téma „Hippies“
v Lysé n.L….
Bylo velmi příjemné sledovat, jak pečlivě naše studentky svůj úkol plnily a vzorně reprezentovaly naši školu. I dívky z jiných škol byly snaživé, ale  naše Kutnohoračky pracovaly čistě, s úsměvem a jejich dílo se zdařilo. Výsledkem je druhé místo pro kadeřnici Dominiku a její modelku Terezu Rybínovou a třetí místo pro kosmetičku Markétu a její modelku Nikolu Minaříkovou. Děvčata, ještě jednou moc děkujeme.
                                                                                                Mgr.Stanislava Frenglová

Kontakty

Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště řemesel Kutná Hora

Čáslavská 202, 284 01 Kutná Hora

Elektronická podatelna: sockhkr-s.cz

Telefon: +420 327 533 411
Fax: +420 327 513 261

Email: infososkh.cz

 

Ruku v ruce s praxí

Našim žákům zajišťujeme teoretickou výuku i odborný výcvik. Velkou výhodou naší školy je spojení maturitních, učebních a nástavbových oborů do jednoho celku. Žák, který si ukousl velké sousto a nestačí na náročné maturitní studium, může bez problémů přejít do oboru s výučním listem. Naopak vyučení, kteří chtějí získat i maturitu, mohou u nás pokračovat v nástavbovém studiu.

©2019 SOŠ a SOU řemesel Kutná Hora. All Rights Reserved.

Search