Spolupráce s kadeřnickými salony

1910 kadeřV loňském roce naše škola začala spolupracovat s těmi nejlepšími kadeřnickými salony v Praze, 
všechny salony pracují se značkou Wella a jsou odborní trenéři v Salonu Wella v Praze. Každý z nich má několik ocenění v kadeřnickém oboru. Studenti 2. a 3. ročníku dojíždí na stáže místo školní praxe a sbírají ty nejlepší zkušenosti, my děkujeme všem níže zmíněným salonům a majitelům za skvělou spolupráci.
V letošním roce se k nám přidal :
salon New You - majitelé : Martin Tyl a Tibor Němec
salon -  Abigail Style - majitelka :  Olga Dimitrasco
Blatný&Zavadil Střihová akademie : majitelé David Blatný a Jan Zavadil
a
salon Speel Barbory Bajerové jsme Vám představili v loňském roce.

Kontakty

Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště řemesel Kutná Hora

Čáslavská 202, 284 01 Kutná Hora

Elektronická podatelna: sockhkr-s.cz

Telefon: +420 327 533 411
Fax: +420 327 513 261

Email: infososkh.cz

 

Ruku v ruce s praxí

Našim žákům zajišťujeme teoretickou výuku i odborný výcvik. Velkou výhodou naší školy je spojení maturitních, učebních a nástavbových oborů do jednoho celku. Žák, který si ukousl velké sousto a nestačí na náročné maturitní studium, může bez problémů přejít do oboru s výučním listem. Naopak vyučení, kteří chtějí získat i maturitu, mohou u nás pokračovat v nástavbovém studiu.

partnervideo

©2020 SOŠ a SOU řemesel Kutná Hora. All Rights Reserved.

Search