Dobrý kolektiv

1910 SixtaNaše škola připravila pro žáky prvních ročníků interaktivní program v rámci specifické primární prevence.
Cílem programu, který bude pokračovat v následujícíh dnech je poznání vzájemných vztahů a stmelování nového kolektivu i rozpoznání manipulace a šikany uvnitř skupiny. Aktivity se žákům velice líbily. Děkujeme panu Mgr. Jiřímu Sixtovi, který program na naší škole vede.
             
             
           
           

Kontakty

Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště řemesel Kutná Hora

Čáslavská 202, 284 01 Kutná Hora

Elektronická podatelna: sockhkr-s.cz

Telefon: +420 327 533 411
Fax: +420 327 513 261

Email: infososkh.cz

 

Ruku v ruce s praxí

Našim žákům zajišťujeme teoretickou výuku i odborný výcvik. Velkou výhodou naší školy je spojení maturitních, učebních a nástavbových oborů do jednoho celku. Žák, který si ukousl velké sousto a nestačí na náročné maturitní studium, může bez problémů přejít do oboru s výučním listem. Naopak vyučení, kteří chtějí získat i maturitu, mohou u nás pokračovat v nástavbovém studiu.

partnervideo

©2020 SOŠ a SOU řemesel Kutná Hora. All Rights Reserved.

Search