Věneček Jedinečných tanečních II pro lidi s handicapem

Kankovské sedloV září 2019 byl zahájen taneční kurz pro lidi s mentálním i tělesným handicapem, které pořádala druhým rokem nezisková organizace Kaňkovské sedlo.

 

Organizace se již několik let zabývá především přípravou akcí pro občany s mentálním postižením, tělesným postižením a jiným handicapem. Děvčata oboru sociální činnost se tanečních zúčastnila v rámci své souvislé praxe, která se vždy koná ve druhém a třetím ročníku v květnu. Studentky byly přijaty na akci Jedinečné Taneční II ročník jako taneční partnerky. Taneční kurz organizují Petra Vášová a Iveta Kamarádová. Praxi děvčata, dle paní Kamarádové, absolvovaly na výbornou, bez jejich pomoci by taneční nemohly proběhnout.

Akce byla ukončena závěrečným Věnečkem Jedinečných tanečních II. v kulturním domě Hlízov, které se zúčastnil i ředitel školy Ing. Josef Vavřinec, Mgr. Irena Kalinová a Mgr. Radka Křemenáková, které odbornou praxi organizují.

Děvčata bych chtěla pochválit za jejich empatické jednání a snaze se něco nového naučit. Tato praxe je pro ně velkým přínosem pro jejich budoucí povolání pracovníka v sociálních službách.

Mgr. Irena Kalinová
Mgr. Radka Křemenáková

Kontakty

Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště řemesel Kutná Hora

Čáslavská 202, 284 01 Kutná Hora

Elektronická podatelna: sockhkr-s.cz

Telefon: +420 327 533 411
Fax: +420 327 513 261

Email: infososkh.cz

 

Ruku v ruce s praxí

Našim žákům zajišťujeme teoretickou výuku i odborný výcvik. Velkou výhodou naší školy je spojení maturitních, učebních a nástavbových oborů do jednoho celku. Žák, který si ukousl velké sousto a nestačí na náročné maturitní studium, může bez problémů přejít do oboru s výučním listem. Naopak vyučení, kteří chtějí získat i maturitu, mohou u nás pokračovat v nástavbovém studiu.

partnervideo

©2020 SOŠ a SOU řemesel Kutná Hora. All Rights Reserved.

Search