1.9.– 20.9.2019 Klub mladých diváků přijímá nové členy

kmdKlub mladých diváků přijímá nové členy na školní rok 2019-20.

 

 

KMD funguje na naší škole ve vzdělávací budově v Seifertových sadech již několik let. Je to jediná instituce v České republice, která nabízí studentům středních škol divadelní představení v pražských divadlech. V současné době KMD spolupracuje s více než 400 školami, má přes 14 000 členů a za sezónu zprostředkuje více než 71 000 vstupenek do pražských divadel.

A co znamená být členem KMD?

Po uhrazení členského příspěvku 350 Kč budete mít možnost navštívit v průběhu školního roku 3 divadelní představení (cena vstupného je zahrnuta v příspěvku). Autobusovou dopravu zajišťuje škola a hradí ji účastníci KMD (výše je závislá na počtu přihlášených členů).

Přihlášky přijímáme od 1. do 20. září 2019. Počet míst je omezen.

Kontakty

Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště řemesel Kutná Hora

Čáslavská 202, 284 01 Kutná Hora

Elektronická podatelna: sockhkr-s.cz

Telefon: +420 327 533 411
Fax: +420 327 513 261

Email: infososkh.cz

 

Ruku v ruce s praxí

Našim žákům zajišťujeme teoretickou výuku i odborný výcvik. Velkou výhodou naší školy je spojení maturitních, učebních a nástavbových oborů do jednoho celku. Žák, který si ukousl velké sousto a nestačí na náročné maturitní studium, může bez problémů přejít do oboru s výučním listem. Naopak vyučení, kteří chtějí získat i maturitu, mohou u nás pokračovat v nástavbovém studiu.

©2019 SOŠ a SOU řemesel Kutná Hora. All Rights Reserved.

Search