Irsko jaro 2018

Irsko jaro 2018
Se spoustou nových zážitků a zkušenosti se vrátila z Irska skupinka 16 studentů Střední odborné školy a učiliště řemesel v Kutné Hoře.  Od 8.4. – 21.4. 2018 se mechanici  elektronici, strojní mechanici a děvčata oborů kosmetické služby, veřejná správa a sociální činnost v rámci evropského programu Erasmus + zúčastnili zahraničních pracovních stáží.
Odjeli na zkušenou a vyplatilo se, Irsko je přijalo s otevřenou náruči. Přímořské městečko Youghal se stalo na dva týdny jejich novým domovem. Studenti byli ubytováni v irských rodinách a domovská organizace Your International Training se postarala o jejich umístění do místních firem.
Volný čas byl věnován poznávacím zájezdům po zeleném Irsku. Hlavně návštěva útesů kolem Ardmore a města Cork byla nezapomenutelná. Studenti si během svého pobytu zlepšili znalosti v anglickém jazyce, které jistě využijí v dalším studiu a získali potřebné sebevědomí pro práci daleko od domova.

Kontakty

Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště řemesel Kutná Hora

Čáslavská 202, 284 01 Kutná Hora

Elektronická podatelna: sockhkr-s.cz

Telefon: +420 327 533 411
Fax: +420 327 513 261

Email: infososkh.cz

 

Ruku v ruce s praxí

Našim žákům zajišťujeme teoretickou výuku i odborný výcvik. Velkou výhodou naší školy je spojení maturitních, učebních a nástavbových oborů do jednoho celku. Žák, který si ukousl velké sousto a nestačí na náročné maturitní studium, může bez problémů přejít do oboru s výučním listem. Naopak vyučení, kteří chtějí získat i maturitu, mohou u nás pokračovat v nástavbovém studiu.

partnervideo

©2024 SOŠ a SOU řemesel Kutná Hora. All Rights Reserved.

Search