1. - 4.10 Hrabětice -příprava školní chaty na zimní sezónu

Žáci a vychovatelé domova mládeže se chystají ve dnech 1. - 4. 10. 2020 připravit naši školní chatu v Hraběticích na zimní sezónu.

Navezeme dřevo na topení, natřeme okapy, provedeme drobné terénní úpravy a hlavně vygruntujeme chatu po letní sezóně. Čas nám zbude na výlety po okolí i na posezení u ohně. Bude-li mít někdo další zájem přiložit ruku k dílu a pomoci nám, rádi ho mezi sebe vezmeme. 

Kontakty

Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště řemesel Kutná Hora

Čáslavská 202, 284 01 Kutná Hora

Elektronická podatelna: sockhkr-s.cz

Telefon: +420 327 533 411
Fax: +420 327 513 261

Email: infososkh.cz

 

Ruku v ruce s praxí

Našim žákům zajišťujeme teoretickou výuku i odborný výcvik. Velkou výhodou naší školy je spojení maturitních, učebních a nástavbových oborů do jednoho celku. Žák, který si ukousl velké sousto a nestačí na náročné maturitní studium, může bez problémů přejít do oboru s výučním listem. Naopak vyučení, kteří chtějí získat i maturitu, mohou u nás pokračovat v nástavbovém studiu.

partnervideo

©2024 SOŠ a SOU řemesel Kutná Hora. All Rights Reserved.

Search