Adaptační kurzy na Čáslavské

118777889 3374517382586560 4141928923176642322 nV letošním roce proběhly adaptační kurzy na naší škole trošku jinou formou vlivem hygienických opatření.

 

 

 

Každá skupina měla vyčleněny dva dny, aby se seznámila jednak s významnými památkami a událostmi v Kutné Hoře a také, aby se vybudovaly vztahy uvnitř kolektivu a všichni se poznali v prostředí jiném než jen školním.

Měli jsme i štěstí na pěkné počasí, takže procházka historickou Kutnou Horou se zajímavým výkladem paní průvodkyně i vlastní turistická vycházka okolím (Velký rybník) byly velmi příjemné. Vše jsme završili aktivitami a sportovním kláním v tělocvičně a na hřišti školy.

Myslím, že i tento kurz přispěl k pozitivnímu vytváření vztahu k učitelům a škole a naopak vytváření vztahu učitelů ke studentům.

                                                              Mgr.Stanislava Frenglová

Kontakty

Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště řemesel Kutná Hora

Čáslavská 202, 284 01 Kutná Hora

Elektronická podatelna: sockhkr-s.cz

Telefon: +420 327 533 411
Fax: +420 327 513 261

Email: infososkh.cz

 

Ruku v ruce s praxí

Našim žákům zajišťujeme teoretickou výuku i odborný výcvik. Velkou výhodou naší školy je spojení maturitních, učebních a nástavbových oborů do jednoho celku. Žák, který si ukousl velké sousto a nestačí na náročné maturitní studium, může bez problémů přejít do oboru s výučním listem. Naopak vyučení, kteří chtějí získat i maturitu, mohou u nás pokračovat v nástavbovém studiu.

partnervideo

©2024 SOŠ a SOU řemesel Kutná Hora. All Rights Reserved.

Search