Portugalsko jaro 2019

AKTUALIZOVÁNO 22.3.2019.
Dne 10. 3.2019 zahájila  skupina 20 žáků naší školy  pracovní stáže v portugalských firmách.Stáže se zúčastňují studenti oborů strojní mechanik, mechanik elektronik, kuchař číšník, kadeřník a sociální činnost. Foto aktualizujeme.
Nezbytnou podmínkou účasti na této zahraniční stáži je dobrá znalost anglického jazyka, zájem se aktivně zapojit do pracovních činností v zemi s odlišnou kulturou a chuť poznávat nové prostředí.

Účastníci jsou ubytováni ve studentském kampusu poblíž města Barcelos.
Stáž končí 23.3.2019

Krátké vystoupení v místní televizi. V tomto odkazu kliknout na Parte1 a čas:22:45.

Foto z akce budeme průběžně doplňovat.

Kontakty

Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště řemesel Kutná Hora

Čáslavská 202, 284 01 Kutná Hora

Elektronická podatelna: sockhkr-s.cz

Telefon: +420 327 533 411
Fax: +420 327 513 261

Email: infososkh.cz

 

Ruku v ruce s praxí

Našim žákům zajišťujeme teoretickou výuku i odborný výcvik. Velkou výhodou naší školy je spojení maturitních, učebních a nástavbových oborů do jednoho celku. Žák, který si ukousl velké sousto a nestačí na náročné maturitní studium, může bez problémů přejít do oboru s výučním listem. Naopak vyučení, kteří chtějí získat i maturitu, mohou u nás pokračovat v nástavbovém studiu.

partnervideo

©2024 SOŠ a SOU řemesel Kutná Hora. All Rights Reserved.

Search