Na zkušenou do Slovinska

Před nedávnem se vrátila skupina studentů z Irska a již se chystá výjezd dalších žáků. Program Erasmus + na naší škole opravdu žije. Na přelomu března a dubna 2020 vyjedou nejlepší žáci oborů mechanik elektronik, kadeřník, sociální činnost a kuchař číšník na 14denní pracovní stáž do Slovinska.
Odborné praxe budou probíhat v malebném slovinském Mariboru, ležícím na řece Drávě. Město je proslulé studentskou atmosférou a láká na nejstarší révu světa. Během pobytu budou studenti poznávat slovinskou historii, obyvatele, památky a také ochutnají speciality tamní kuchyně.
Výjezdy v rámci programu Erasmus+ umožňují získat praktické zkušenosti s reálným životem v zemích Evropské unie. Na stážích jsou studenti umístěni do skutečných podniků, kde pracují v oblasti svého učebního oboru a profese. Opravdu se vydají na zkušenou napříč Evropou.

Kontakty

Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště řemesel Kutná Hora

Čáslavská 202, 284 01 Kutná Hora

Elektronická podatelna: sockhkr-s.cz

Telefon: +420 327 533 411
Fax: +420 327 513 261

Email: infososkh.cz

 

Ruku v ruce s praxí

Našim žákům zajišťujeme teoretickou výuku i odborný výcvik. Velkou výhodou naší školy je spojení maturitních, učebních a nástavbových oborů do jednoho celku. Žák, který si ukousl velké sousto a nestačí na náročné maturitní studium, může bez problémů přejít do oboru s výučním listem. Naopak vyučení, kteří chtějí získat i maturitu, mohou u nás pokračovat v nástavbovém studiu.

partnervideo

©2024 SOŠ a SOU řemesel Kutná Hora. All Rights Reserved.

Search