Irsko podzim 2019

17. listopadu odlétá skupina 20 žáků naší školy na dvoutýdenní pracovní pobyt do města Tralee.

Studenti budou rozmístěni na pracoviště podle svého studijního zaměření a zužitkují tak teoretické znalosti i praktické dovednosti při reálné práci v irských firmách. Se stáží se samozřejmě pojí poznávání irské kultury a gastronomie a v neposlední řadě si studenti potrénují na pracovišti i v hostitelských rodinách svoji angličtinu.

Kromě pracovních povinností ve všední dny čeká studenty o víkendu poznávací výlet do okolí.

Pobyt studentů včetně dopravy, ubytování, stravování, doprovodného programu a pojištění je plně hrazen z fondů EU určených na vzdělávací aktivity studentů v rámci programu Erasmus+.

Pro více informací z průběhu stáže sledujte náš facebook. https://www.facebook.com/sosasoukh/

Kontakty

Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště řemesel Kutná Hora

Čáslavská 202, 284 01 Kutná Hora

Elektronická podatelna: sockhkr-s.cz

Telefon: +420 327 533 411
Fax: +420 327 513 261

Email: infososkh.cz

 

Ruku v ruce s praxí

Našim žákům zajišťujeme teoretickou výuku i odborný výcvik. Velkou výhodou naší školy je spojení maturitních, učebních a nástavbových oborů do jednoho celku. Žák, který si ukousl velké sousto a nestačí na náročné maturitní studium, může bez problémů přejít do oboru s výučním listem. Naopak vyučení, kteří chtějí získat i maturitu, mohou u nás pokračovat v nástavbovém studiu.

partnervideo

©2024 SOŠ a SOU řemesel Kutná Hora. All Rights Reserved.

Search